zahraniční telefonní čísla v ČR
Blog
31. 8. 2017

Zahraniční čísla obsluhovaná z ČR

Jožko telefonuje z Bratislavy „Dobrý deň, potreboval by som objednať čižmy z vašeho eshopu a zaujíma ma, kedy ich dostanem“. Katarína přijímá hovor v Brně: „Dobrý deň, rada vám pomôžem, poprosím vás o názov tovaru alebo číslo objednávky“. Jožko netuší, že se dovolal na zákaznické oddělení do Brna. Volal přece na bratislavské telefonní číslo uvedené na stránkách eshopu. Pro firmu, která eshop provozuje jak v Česku, tak na Slovensku, je jednodušší mít slovenskou rodilou mluvčí na zákaznickém centru v Brně. Tam má veškeré zázemí a technickou podporu.

 

zahraniční telefonní čísla v ČRTechnicky není problém zřídit českým firmám zahraniční čísla a přesměrovat jejich provoz do ČR. Při využití VoIP technologie je přesměrování do ČR zdarma. Váš zákazník v zahraničí volá na místní číslo za domácí tarif. A vy zákazníkovi voláte z čísla jeho země. V tomto případě platíte sice za hovor do zahraničí, ale ve výhodném tarifu, např. na slovenské pevné číslo 0,63 Kč/min (bez DPH).  Je to pro vás jak finančně výhodné, tak to lépe působí na zákazníka.

 

IPEX dokáže zřídit zahraniční telefonní čísla ve více než 50 zemích světa. Nejen pevná, v některých zemích i mobilní čísla. Ve většině zemí není potřeba mít ani formálně zaregistrovánu pobočku. Z našich sousedů je potřeba doložit adresu pobočky jen v Německu.