Presales podpora

Ještě váháte zda do toho jít s námi? Zkuste naši presales podporu a nechte si analyzovat vaši zákaznickou péči našimi profíky.

Presales podpora ve 2 krocích

Ve dvou krocích vám zanalyzujeme vaši stávající zákaznickou podporu a připravíme návrh zlepšení.

1. Analýza stávajícího stavu

Nejprve provedeme analýza stávajícího stavu a navrhneme doporučení, jak zlepšit zákaznickou péči.

Analýza má obecnou povahu a není psaná na míru pro využití komunikačního řešení, takže je využitelná pro dodávku řešení od jakéhokoliv dodavatele

2. Vytvoření trialu na míru

Poté se pustíme do přípravy Trialu na míru. Využijeme výsledky analýzy a odprezentujeme vám je a společně pak spustíme Trial verzi

Tuto Trial verzi lze následně použít jako plnou placenou verzi bez jakýchkoliv technických změn.

Varianty presales podpory

Bronze
Silver
Gold
Platinum

Presales podpora Bronze

Doporučeno pro případ, že se službami Kontaktního centra teprve začínáte a potřebujete, aby Vás někdo znalý věci na konkrétních ukázkách seznámil se standardními možnostmi použití a zodpověděl Vaše dotazy.

Za tímto účelem Vám postavíme demo, nastavíme ho dle Vašich (zjištěných) potřeb a za naší asistence si budete moci vše vyzkoušet.

Presales podpora Silver

Doporučeno pro případ, že už máte alespoň dílčí zkušenosti se službami kontaktního centra a vcelku jasnou představu, co chcete vylepšit a zoptimalizovat (ať už vůči zákazníkovi, či interně).

Potřebujete se pořádně podívat, jak byste mohli pracovat v novém systému a jak by vypadaly požadované změny.

Za tímto účelem Vám postavíme demo na míru a za naší asistence si budete moci vše vyzkoušet.

Presales podpora Gold

Doporučeno pro případ, kdy chcete zanalyzovat slabá místa a plánujete provést významnou změnu, optimalizaci a automatizaci procesů.

Uděláme analýzu Vašeho řešení a navrhneme možná řešení optimalizace.

V rámci demo naimplementujeme doporučené úpravy a v rozšířeném školení je prodiskutujeme a následně ještě vyladíme a vše si samozřejmě na demu otestujete. Zpracujeme dokumentaci pro implementaci.

Presales podpora Platinum

Doporučeno pro velké implementace, rozsáhlé integrace, razantní procesní změny, nasazení nových technologií (jako jsou boty) a podobně.

Nabízíme konzultanta na kompletní analýzu Vašeho řešení, diskuse s uživateli a manažery napříč celou společností, návrhy optimalizace a varianty nejlepšího propojení, integrace a možné vývojové úpravy.

Součástí je demo, včetně navržených úprav, změn, prezentace návrhu a implementační projekt. Rozsah je individuální dle konkrétních potřeb a specifik.

Máte dotaz? Zeptejte se.

Ozveme se Vám obratem

"*" indicates required fields