Podpora, SLA a inovace

Zajistěte si tu nejvyšší podporu pro váš tým zákaznické péče. Maximální jistota a pohodlí při řešení jakýchkoli problémů nonstop – 24/7/365.

24/7

Dostupný operátor, každý den v roce

4

Data centra pro ochranu dat

99 %

Požadavku vyřešíme v den vytvoření

99,9 %

Garantovaná dostupnost v balíčku VIP

Zajistěte si tu nejlepší podporu a rozvoj vaší zákaznické péče

Technická podpora IPEXu je tu pro vás nepřetržitě k dispozici. Pokud však chcete od svého systému víc a mít jistotu, že je stále na špičce, zajistěte si některou z variant naší rozšířené technické podpory.

Varianty technické podpory

Naše služby jsou cloudové obsahují podporu formou založení ticketu bez garantované reakce, zato s garantovaná oprava výpadků v rozsahu SLA.

Pro efektivní provoz a rozvoj sofistikovaných služeb, jako je Kontaktní centrum, na němž stojí spokojenost zákazníků rozhodně doporučujeme zakoupení podpory, čímž je zajištěna kapacita konzultantů pro úpravy, s garantovanou reakcí a vyšší SLA.

 

Proč služby od IPEXu?

Nepřetržitý provoz

Naše helpdeskové pracoviště je dostupné nonstop, dovoláte se k nám i v neděli v noci. Díky robustní architektuře jak na úrovni internetových přípojek, tak záložního směrování hovorů jsme schopni zabezpečit nepřetržitý provoz vašich služeb.

Rozvoj a inovace

Postaráme se o to, aby vaše zákaznická péče zůstala na špici. Naši konzultanti vám pomohou ladit procesy a nasazovat nové inovace, které do našeho systému pravidelně přidáváme. Efektivita vašeho týmu tak časem ještě poroste.

Systematická prevence

Pravidelně, 1x měsíčně provádíme preventivní kontroly, tím zachytíme většinu problémů již v zárodku ještě, než negativně ovlivní kvalitu služeb. V rámci kontrol rovněž provedeme požadovaná přenastavení. O výsledku kontroly je zhotoven a zaslán protokol o stavu služeb a s doporučeními pro vás. Nestaráme se pouze o firmu jako celek, ale i o jednotlivé uživatele.

24/7/365 – jsme tu pro vás nonstop

Nenecháme vás, ani vaše zákazníky ve štychu. Nás systém má propracované zálohy a non-stop dostupné operátory připravené vám pomoci.

Máte dotaz? Zeptejte se.

Ozveme se Vám obratem

"*" indicates required fields