Mobilní, barevná a zahraniční čísla

Vyberte si ze široké nabídky domácích barevných čísel a ze zahraničních čísel nebo komunikujte se zákazníky přes čísla mobilní. A vše máte v našem kontaktním centru.

Rychlý přehled

  • Zelená čísla pro volání Vašich zákazníků zdarma
  • Barevna čísla, kdy se o náklady podělí provozovatel se svými zákazníky
  • Mobilní čísla v SIP Trunku pro odchozí a příchozí hovory s podporou více souběžných hovorů na jedno číslo a SMS chatem
  • Zahraniční čísla pro země, kam chcete expandovat

Dostupnost

  • Všechny typy čísel jsou směrovány do SIP Trunku IPEX a odtud do ústředny / call centra (buď zákaznické nebo IPEX)
  • SIP Trunk IPEX, který je nutný pro provoz těchto čísel lze objednat buď jako samostatnou službu nebo je součástí Call centra IPEX (licence Call centrum a Omnichannel)
  • Čísla je nutno objednat a jsou zpoplatněna paušálním poplatkem
  • Čísla v ČR lze přenést i od stávajícího operátora

Prezentujte se mobilním číslem

Hovory na firemní mobilní čísla mohou odbavovat pracovníci podpory přímo v Kontaktním centru, pod tímto číslem můžete volat i Vaši zákazníkům.

Posílejte zákazníkům SMS, na které mohou odpovědět

Z Kontaktního centra mohou pracovníci podpory SMS nejen jednoduše posílat ze svého počítače, ale zákazníci na ně mohou i odpovídat (SMS chat).

Další vlastnosti

Barevná čísla (840, 848, 810 nebo 844)

Výhodou barevného čísla je nezávislost na lokalitě a zároveň prezentování se pěkným číslem pevné linky. O náklady se dělí volající a příjemce hovoru (vaše společnost).

Zelená čísla (800)

Číslo umožňující vašim zákazníkům a partnerům volání zdarma. Veškeré náklady nese příjemce hovoru (vaše společnost).

Mobilní čísla

Klasické mobilní číslo, které je směrováno do SIP trunku a lze jej tedy obsloužit úplně stejně, jako jakékoliv pevné číslo. Lze se tedy prezentovat zákazníkům na číslech, která již znají, ale nejste vázáni na SIM a mobil jednoho člověka, ale hovor může obsloužit kdokoliv. K tomuto číslu již není SIM a nelze jej tedy používat v mobilním telefonu.

Zahraniční telefonní čísla

Prodáváte své výrobky nebo služby v zahraničí a chcete odbavovat hovory stejnými operátory z ČR? Zřídíme vám zahraniční telefonní číslo, které můžete obsluhovat odkudkoliv. Váš zahraniční zákazník volá za jeho místní tarif a vy mu zpět voláte z čísla jeho země. Např. můžete mít slovenskou zákaznickou linku +421, …, kterou obsluhujete z ČR.

Zahraniční telefonní čísla s adresou

Jedná se o identická čísla jako jsou Zahraniční telefonní čísla, tato služba je vhodná pro země, kde nemáte „kamennou“ kancelář, ale v dané zemi je vyžadována. V této službě je tato podmínka splněna pomocí lokálního partnera, který je v dané zemi fyzicky přítomen, a tudíž veškeré podmínky pro přidělení čísla splňuje.