Novinky
9. 11. 2016

Workshop „Halóóó, tady zákazník“ i v Brně

pozvanka_workshop_halooo_tady_zakaznik_brno_2016112311. října 2016 jsme poprvé realizovali workshop „Halóóó, tady zákazník“ v Praze. Vzdělávací akce zaměřená na tajemství úspěchu péče o zákazníka na telefonu, vzbudila pozitivní ohlasy. Mezi 25 účastníky bylo mnoho manažerů zákaznického servisu nebo podnikového call centra, např. z mBank nebo od dopravce LEO Express.

Po úspěchu v Praze nyní přinášíme koncept workshopu „Halóóó, tady zákazník“ do Brna. Pokud vás zajímá , jak se cítí zákazník, který volá do vaší firmy nebo chcete mít přehled kdy a kvůli čemu vám zákazníci nejčastěji volají, srdečně vás zveme na workshop 23.11.2016 do Brna.

Karel Vaněk vám prozradí jak na zákaznické lince efektivně vyřizovat požadavky ke spokojenosti zákazníků i zaměstnanců. Dominik Jambor ředitel firmy Allegro Group CZ, která provozuje největší obchodní portál v ČR – Aukro.cz, se podělí o zkušenost, jak vylepšili jejich kontaktní centrum. A na závěr Jiří Mazal z IPEXu předvede jak technologicky vyladit vše tak, aby byl zákazník obsloužen co nejlépe, ať fyzicky odbavujete hovory doma nebo v kanceláři, a vy jste měli zároveň kompletní statistiky hovorů.

Půldenní workshop pořádáme zdarma 23. listopadu 2016 v Brně v inspirativním prostředí Technologického parku. Počet míst je omezen a vyhrazen jen pro registrované.