Blog
11. 2. 2022

Vyhrajte vstupenky na Czech On-line Expo

Vyhrajte vstupenky na Czech On-line Expo

Již příští týden se bude konat největší český e-commerce & on-line business veletrh s 13 tematickými konferencemi Czech Online Expo. Veletrh proběhne od 16. do 17. února v PVA EXPO Letňany v Praze.

My na tomto veletrhu nebudeme chybět navíc se nám podařilo pro naše zákazníky získat vstupenky zdarma. Jak je získat se dozvíte na konci tohoto příspěvku.

Na co se můžete těšit?

Obsah konference je více než bohatý. Celkem 13 konferenčních sálů různými hosty z oboru e-commerce i mimo něj. My sami se zapojíme dvěma prezentacemi na v sále nazvaném E-Shop Partner summit.

První prezentaci bude mít Marek Mikuš ve středu 16.2. od 10:25 a nese název Všední den nevšedního Alexe – chatbota a voicebota v zákaznické péči. V této přednášce představíme nového kolegu na zákaznické podpoře. Co všechno zažije Alex, chatbot a voicebot na zákaznické podpoře a jak může pomoci zákazníkům například s dohledáním objednávky, reklamací či novou objednávkou bude hlavním tématem této prezentace.

Druhá prezentace proběhne také ve středu 16.2. od 15:25 bude na téma zákaznické péče a Michal Výskala bude hovořit o tom, co nejvíce zákazníky trápí. Co nejvíc vadí zákazníkům v komunikaci s nimi a jak to změnit bude hlavní téma přednášky. Prezentace je nazvaná Už mě neštvěte! Čím lezeme na nervy zákazníkům a co s tím? a věříme, že se dozvíte mnoho zajímavého.

Další detaily o prezentacích naleznete přímo na stránkách Czech Online Expo

Jak získat vstupenky zdarma?

Je to jednoduché, pro získání vstupenky stačí odeslat email na adresu marketing@ipex.cz a prvním 10 šťastným pošleme zdarma vstupenku.

 

Přejeme rychlou ruku a hodně štěstí!

Tým IPEX