Blog
16. 2. 2023

Vstupenky na Czech On-line Expo 2023 zdarma

Získejte vstupenky na Czech On-line Expo 2023 zdarma

Již příští týden se bude konat největší český e-commerce & on-line business veletrh Czech On-line Expo. Celkem 17 tematických konferencí v 8 sálech můžete shlédnout ve dnech 22. a 23. února v PVA EXPO Letňany v Praze.

My na tomto veletrhu nebudeme chybět navíc se nám podařilo pro naše zákazníky získat vstupenky zdarma. Jak je získat se dozvíte na konci tohoto příspěvku.

Na co se můžete těšit?

Konference představí ve dvou dnech přes 100 řečníků v celkem 17 tematických konferencí. My sami se zapojíme dvěma prezentacemi v sále nazvaném E-Shop Partner summit.

Prezentace budou navazovat na úspěšnou přednášku z Digiroadshow. Obě si vezme na starost Michal Výskala a k účastníkům konference promluví nejprve ve středu 22.2. od 15:10 a poté ve čtvrtek 23.2. od 14:00. Prezentace se budou opět věnovat Digitalizaci zákaznické péče, tedy tématu, které je v současné době velmi populární. V praktických ukázkách uvidí návštěvníci, jak se dá automatizovat zákaznická podpora i v oblasti e-commerce.

Kromě toho chystéme pro návštěvníky i malé překvapení, které si vezme na starost Alex, náš virtuální asistent. Sami nevím co Alex chystá, ale těšíme se, v jaké roli se s ním tentokrát potkáme. 🙂

Další detaily o prezentaci naleznete přímo na stránkách Czech Online Expo.

Jak získat vstupenky zdarma?

Je to jednoduché, pro získání vstupenky stačí odeslat email na adresu marketing@ipex.cz a prvním 10 šťastným pošleme zdarma vstupenku.

Přejeme rychlou ruku a hodně štěstí!

Tým IPEX