Novinky
15. 7. 2020

Pozvánka na webkonferenci pro e-shopy – Proč nefungují systémy zákaznické péče?

Přijďte se podívat na webovou konferenci na zákaznické péče v e-commerce. Hodinová konference se koná ve středu 22.7. od 14 hodin. V čem dělá většina eshopů chybu? A co udělat proto, abyste neopakovali chyby ostatních? O tématu budou hovořit David Seibert, Tomáš Poucha, Tereza Přibylová a Jan Šporik.

Zveme vás na webovou konferenci – „Proč nefungují systémy zákaznické péče?“

aneb Kde přicházíte o nejvíce peněz nebo platíte zbytečně moc?

V čem dělá většina eshopů chybu? A co udělat proto, abyste neopakovali chyby ostatních? To se dozvíte na webové konferenci o zákaznické péči v e-commerce. O tématu budou hovořit David Seibert z Expandist, Tomáš Poucha – Marketingový institutTereza Přibylová za Pneumatiky.cz a Jan Šporik za IPEX.

Nenechte si ujít příležitost a zaregistrujte se. Počet míst je omezen!

Obsah konference

  • Co v e-shopech zpravidla nefunguje v zákaznické péči? – David Seibert, Expandist

David Seibert z Expandist ve svém vstupu popíše zkušenosti, které nasbíral za roky praxe v úpravách a nastavování procesů v desítkách eshopů.

O tom, proč se zasekávají systémy ve firmách, jak se v tom vyznat a jak něco změnit promluví Tomáš Poucha z Marketingového institutu.

  • Jak řídí a vyhodnocuje zákaznickou péči shop roku 2019? – Tereza Přibylová, Pneumatiky.cz

Shop roku 2019 v oblasti kvality ve svém oboru, to je hodnocení, kterým se pyšní Pneumatiky.cz. O tom, co předcházelo tomuto ocenění a co vše je nutné nastavit v zákaznické péči, bude hovořit Tereza Přibylová.

  • Nástroje špičkové zákaznické péče – praktická ukázka – Jan Šporik, IPEX

Jaké jsou ty nejdůležitější nástroje pro zákaznickou péči? A jak pomáhají udržet zákaznickou spokojenost? Prezentaci těchto nástrojů a jejich praktickou ukázku si vezme na starosti náš expert – Jan Šporik.

Pro registraci vyplňte prosím formulář.

Těším se na Vás

Tým IPEX a.s.