komunikátor možnosti
Blog
10. 8. 2018

Komunikační licence IPEX 2.0

 

komunikátor možnosti

Telefonní komunikační účty platformy IPEX znají stovky našich zákazníků. Umožňují jim využívat výhodné VoIP volání, funkce telefonní ústředny, uvítací hlásky, IVR hlasové rozcestníky, nahrávky hovorů apod. Protože jde o cloudovou službu, mnozí zákazníci ani nevnímají „infrastrukturu“ virtuální ústředny, která stojí na pozadí. A zrovna ta doznala v letošním roce generačních změn. Vyvinuli jsme totiž novou cloudovou ústřednu IPEX PBX 4. generace. Naším cílem bylo zvýšit stabilitu, bezpečnost ústředny a přidat nové funkce.

 

Přechod z účtů na licence

Díky nové virtuální ústředně jsme mohli zavést nové komunikační licence platformy IPEX 2.0. Přecházíme tedy z dosavadních komunikačních účtů na licence. Zjednodušeně se dá říci, že z účtu Standard se přechází na licenci Volání a z účtu Byznys na licenci Komplet. Ke změně však nedochází jen v názvu, ale zejména v rozšíření funkcí. Funkce s novými licencemi vylepšujeme a přidáváme, ale cenu neměníme. Cena je 50 Kč/ měs. za uživatele komunikační licence Volání a 100 Kč/ měs. za uživatele komunikační licence Komplet. A jaké vylepšení licence Volání nebo Komplet obsahují?

 

Licence Volání

Licence Volání je určena zejména pro volání a využívání telefonní ústředny. Typické nasazení je pro uživatele s pevným telefonem, nebo připojení vrátníku. Oproti účtu Standard je rozšířena o využití IVR hlasového rozcestníku nebo API.

[table id=15 /]

 

Licence Komplet

Jak název napovídá, licence Komplet umožňuje přístup ke všem možným komunikačním nástrojům – telefonování, rychlým zprávám formou chatu (IM), videoschůzkám a navíc nabízí přehled o dostupnosti kolegů (prezenci). Součástí licence je totiž aplikace IPEX komunikátoru, firemního messengeru, ideálního pro týmovou spolupráci.

Jak chatovat nebo telefonovat s komunikátorem? Podívejte se na video.

 

[table id=16 /]

 

Jak přejít/ migrovat na nové licence

Chcete co nejdříve používat novou generaci ústředny IPEX PBX a využívat výhody licence Volání a Komplet? Kontaktujte prosím naše Centrum zákaznické podpory: podpora@ipex.cz nebo tel. 515 550 100.

 

Lubomír Kaplan
IPEX a.s.