Marek Červenka a Jakub Konečný
Novinky
17. 3. 2021

IPEX vítěz soutěže IT produktu roku 2020 časopisu Computerworld

Loni jste si mohli přečíst o novince v našem Kontaktním centru IPEX – Grafickém IVR. Rádi se pochlubíme tím, že s tímto modulem jsme získali ocenění IT produkt roku časopisu Computerworld.

Marek Červenka a Jakub Konečný

Ikdyž byl pro mnoho z nás rok 2020 velmi náročný, povedlo se nám jej zakončit velmi úspěšně. S naším grafickým IVR, modulem Kontaktního centra IPEX jsme vyhráli v soutěži IT produkt roku časopisu Computerworld v kategorii Komunikační produkty.

Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu. Na našem řešení ocenila porota především jeho jednoduché ovládání a přívětivost pro uživatele v kombinaci s moderními funkcionalitami jako je například text-to-speech apod.

O samotném produktu jsme psali na našem blogu a zároveň pořádame webinář, kde so o Grafickém IVR dozvíte mnoho zajímavého.

Děkujeme všem našim vývojářům a také ostatním zaměstnancům a zákazníkům, kteří nám pomáhají posouvat naše řešení dál a dál.