Novinky
9. 2. 2023

Digiroadshow 2023

10 dní, 10 měst, 8 zajímavých digitálních nástrojů, přes 600 registrovaných účastníků, spousta nových přátel, zážitků a obchodních příležitostí. V těchto několika číslech a slovech lze shrnout Digiroadshow, která se konala od 24. 1. – 3. 2. 2023. Jsme moc rádi, že jsme mohli být při tom.

Celá dvoutýdenní akce odstartovala v ostravském Impact Hubu, kde jsme nasbírali první zkušenosti a také pozitivní reakce přítomných posluchačů. Poté jsme pokračovali do Olomouce, Zlína, Brna a první týden Digiroadshow úspěšně zakončili v Jihlavě. Ve druhém týdnu jsme postupně navštívili Pardubice, Liberec, České Budějovice, Plzeň a nakonec následovalo velké finále v Karlínské Spojce v Praze. V každém městě nás Digiroadshow zavedla do krásných, eventových prostor, které ještě lépe dokreslovaly celkovou atmosféru. Tím nejdůležitějším článkem celé akce jste však byli především vy, návštěvníci. 😊

Naše prezentace se týkala oblasti digitalizace a automatizace firemních procesů. Cílem bylo sdílet zkušenosti a informace proč a jakým způsobem tyto procesy automatizovat a současně přiblížit oblast zlepšování a zefektivnění zákaznické péče. Největší, a i nejdůležitější roli v celé show hrál ovšem náš voicebot Alex, který všem názorně ukázal, jak lze jednoduše a efektivně vymáhat pohledávky či pracovat na zákaznické podpoře i mimo pracovní dobu. Třešničkou na dortu pro všechny přítomné byla Alexova role výčepního 😊.

Závěrem bychom chtěli velmi poděkovat společnosti DÁVÁME.CZ za realizaci a možnost se této skvělé roadshow zúčastnit. Dále děkujeme Michalu Výskalovi, Tomáši Vrbeckému a Petru Chruňákovi za jejich poutavé přednášky a skvělou prezentaci IPEXu. Výborně se své role zhostil také Alex, který byl celou akci „přítelem na telefonu“ a bez kterého by to zkrátka nešlo.

Pokud si i vy chcete poslechnout, jakým způsobem Alex pracuje, případně se o něm dozvědět více informací, navštivte naši stránku věnovanou právě virtuálnímu asistentovi.